Monify griauna mitus apie verslo kreditavimą

Nov 09, 2017

Ar tikrai įmonė gali gauti 250 tūkstančių eurų kreditą per 40 minučių? Tai buvo dažniausias klausimas prie greitųjų verslo kreditų bendrovės Monify stendo Business Expo parodoje Latijoje. Žinoma, atsakymas buvo taip!

"Klausimai apie kreditų išdavimo greitį ir palūkanas mūsų darbe nuskamba dažniausiai. Tai visiškai normalu. Verslininkai susitaiko su tuo, kad banko paskolos tvarkomos lėtai reikalauja daug kliento pastangų, todėl ateina pas mus ir lieka maloniai nustebinti, kai pasiūlymą gauna greičiau nei per valandą"- pripažįsta Monify steigėjas Artūras Geisari.

Monify pradėjo veikti tik šių metų rudenį ir per pirmuosius tris darbo mėnesius bendrovės paskolų portfelis išaugo dešimtimis kartų Bendrovės komanda ypač didžiuojasi, kad per tokį trumpą laiką Monify sugebėjo pasiekti rekordinį paskolos išdavimo laiką - 40 minučių. “Pasiekti tokį rezultatą mums padėjo pačių sukurtos procesų optimizavimo technologijos ir patyrę darbuotojai", - sako A. Geisari. "Mūsų klientams tai labai gera žinia- pinigų laukti kelias dienas ar savaites bankuose nebereikia.”- pridūrė Monify vadovas.

Monify stendas savo populiarumo sulaukė klientus pritraukdamas ne vien unikaliu kompanijos pasiūlymu, bet ir iliuzionisto, pilvo šokėjos bei arbatos ruošimo čempionės pasirodymais. Į Business Expo parodą, vykusią lapkričio 9 d. viešbutyje Radisson Latvija Rygoje, susirinko daugiau nei 1400 lankytojų. Pasak Monify komandos, parodos metu stendą aplankė ir su neįprastai greita galimybe gauti kreditą verslui pabaltyje. susipažino apie 400 žmonių.

Monify yra 2017 m įkurta Latvijos įmonė, kurios siekis –per ateinančius du metus tapti greičiausiais mažo ir vidutinio verslo kreditoriais Europoje.
Papildoma informacija žiniasklaidai:

Artūrs Geisari
Monify valdybos pirmininkas
artur@monify.lv
+371 29749101

Visas paskolos išdavimo procesas
atliekamas internetu

Prenumeruoti Monify naujienas