Naujas žaidėjas Baltijos kreditų rinkoje – Monify

Sep 13, 2017

Tapti didžiausiu ir greičiausiu verslo kreditoriumi Europoje – tokį tikslą sau išsikėlė nauja paskolų įmonė Monify. Šią įmonę įkūrė Artūras Geisaris, kuris anksčiau vadovavo kitai kreditų kompanijai – Solut. Jis planuoja vietos ir tarptautinių mastu įgytą patirtį panaudoti rinkai pateikdamas dar geresnį pasiūlymą, suteikdamas galimybę klientams įgyti paskolą iki 50 tūkstančių eurų per vieną darbo valandą be jokio užstato.

Jau šį rudenį Monify pradės veikti ne tik Latvijoje, bet ir Lietuvoje bei Estijoje, teikdama paslaugas mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurioms nedelsiant reikia pinigų. Monify yra greitesnė ne tik už tradicinus biurokratijos suvaržytus bankus, bet ir už kitus nebankinių paskolų teikėjus, įskaitant ir A. Geisario ankstesnį projektą Solut. Nepaisant to, Monify siūlo mažesnes palūkanų normas savo klientams. ,,Mes dirbame tam, kad maksimaliai sumažėtų kreditų išdavimo laikas, procesas klientams būtų paprastas ir aiškus. Jau dabar bankai ir didelės bendrovės domisi Monify sukurta technologija ir paslaugomis,’’ sako A Gesaris.

Požiūrių skirtumai dėl ilgalaikio technologijų vaidmens verslo paskolų ir finansavimo klausimais nulėmė A. Geisario ir Solut partnerių bendradarbiavimo nutraukimą. Nors palikti Solut ir įstegti naują įmonę nebuvo lengvas žingsnis, A. Geisaris yra dėkingas už turėtą galimybę: ,,Solut buvo vertinga patirtis – išmokau sukurti verslą nuo nulio, su visiškai nauju ir neįprastu pasiūlymu mažoms ir vidutinėms įmonėms, labai agresivioje rinkoje ir per trumpą laiką užsitikrinti klientų bei investuotojų pasitikėjimą,’’ pabrėžia A. Geisaris. ,,Dabar visas sukauptas žinias ir patirtį galiu pritaikyti Monify, kurią mes kuriame kartu su aktyvia, patikima ir technologiškai stipria komanda,’’ tęsia A. Gesaris.

Latvijoje ir kaimyninėse valstybėse Monify užpildys nišą, kurioje nėra pasiruošę dirbti nei bankai, nei nebankiniai kreditoriai – greitų ir paprasčiau išduodamų paskolų mažam ir vidutiniaim verslui be užstato. A. Geisaris pabrėžia – tai padeda toms įmonėms, kurioms lėtai suteikiami kreditai su dideliais dokumentų paketais ir dideliais įkeitimo reikalavimais paprasčiausiai netinka. Pradedant nuo rugsėjo 7 dienos, verslininkai gali pateikti prašymus paskoloms Monify internetinėje svetainėje: www.monify.lt.

Daugiau informacijos:
Artūras Geisari,
Monify įkūrėjas ir generalinis direktorius

Visas paskolos išdavimo procesas
atliekamas internetu

Prenumeruoti Monify naujienas