Greitesnė paskola verslui!

Gaukite iki € 100'000 per valandą be užstato

Iki € 100 000 su 1.9% mėnesinėmis palūkanomis.

Ilgalaikis finansavimas – iki 24 mėnesių – su bankinio lygmens palūkanomis, tik žymiai greičiau ir su mažiau biurokratijos.

Pasiūlymas per 60 minučių paskolai be užstato.

Iki € 30 000 su 0% mėnesinėmis palūkanomis.

Geriausias pasiūlymas, kai Jūsų verslui reikia trumpalaikio finansavimo 1 mėnesiui.

Jokių palūkanų, tik mažas sutarties paruošimo mokestis.

Gaukite iki100000

Gaukite pasiūlymą per 60 min.

Palūkanosnuo 0%

Mūsų pagrindiniai išskirtinumai

Nereikia niekur eiti

Kredito paraiška internetu

Greitas vertinimas

Nuo akimirkos, kai pateikėte dokumentus, pasiūlymą gausite per 60 min.

Naudingiau, negu banke

Finansavimas bankinio lygio palūkanomis, bet žymiai greičiau

Laikas, per kurį pinigai pasieks Jūsų sąskaitą

monify

Alternatyvūs skolinimo šaltiniai

Bankai

1 valanda

1 diena

1 savaitė

1 mėnesis

Monify skaičiais

7400
apdorotų paraiškų
60 min.
vidutinis laikotarpis, per kurį klientas gauna paskolos pasiūlymą
82.5%
klientų, pakartotinai besiskolinančių iš Monify
4
Šalys, kuriose veikia Monify

Klientų atsiliepimai

Mūsų kompanija užsiima statybos darbais. Laimėjus konkursą buvo reikalingas papildomas apyvartinis kapitalas medžiagų pirkimui. Kalbant apie bankus, procesas pasirodė esąs labai ilgas, o pinigų reikėjo kelių dienų bėgyje. Mes sužinojome apie „Monify“ ir nedelsdami kreipėmės į įmonę bei likome maloniai nustebinti, atsiuntus visus reikiamus dokumentus jau kitą dieną gavome pinigus į savo įmonės sąskaitą! Nuo šiol mes žinome kur kreiptis. Rekomenduojame „Monify“ ir Jums!

IK A&K

Tikėjomės staigaus augimo, todėl pinigai labai pravertė padidinti apyvartines lėšas. Vertiname Monify paslaugas labai gerai, tik labai gerai. Patogiausia buvo, tai kad viską galima susitvarkyti dirbant iš biuro, nekeliant kojos kitur. Norėtųsi, kad mokėjimai dengtų ir paskolą, o ne tik palūkanas. Taip pat, pinigai už palūkanas be jokios abejonės yra dideli, bet bendradarbiaučiau ateityje ir rekomenduočiau savo draugams.

UAB "Madagaskaras" www.madagaskaras.eu

Užsiimu automobilių prekyba. Norėjome nusipirkti sunkvežimį ir greitai parduoti vienam iš mūsų klientų, tačiau trūko pinigų. Ieškojome finansavimo bankuose, tačiau tai užėmė daug laiko. Apie Monify sužinojau iš draugo. Nors tai ir nauja įmonė, komanda turi patirties. Pasiūlymą atsiuntė taip greitai, kad nepėjau net pabaigti išgerti kavos. Pinigus dar greičiau. Duokite kelią jauniems žmonėms.

SIA USUS www.e-mobile.lv

Esu labai dėkinga Monify komandai už profesionalų, sklandų bei greitą kliento aptarnavimą. Progresyviam, veržliam verslui greitos paskolos, dėka Monify, leidžia priimti palankius sprendimus iškilus neplanuotiems iššūkiams.

Ieva Day-Stirrat www.odontika.com

Užsiimu žėmės ūkiu. Šiais metais nusprendžiau išplėsti ūkinės paskirties žemės plotą ir skubiai prireikė lėšų kurui, skirtam derliaus nuėmimui. Be Monify aš nebūčiau turėjęs lėšų derliaus nuėmimui, nes banko paskolos laiku nebūčiau gavęs! Pinigai buvo atsiųsti taip greitai, kad mano verslo produktyvumas liko visiškai nepakitęs.

SIA Agronova

Labai puikus servisas, greitas ir paprastas paskolos gavimas.

UAB KUKURUKU

Mes esame medienos kuro gamybos įmonė. Sezono pradžioje paklausa didėja, todėl norint padidinti apimtis reikalingas papildomas apyvartinis kapitalas. Skolinantis iš banko laukimo laikas yra pakankamai ilgas, tačiau norint maksimaliai padidinti pardavimus, pinigų reikėjo mėnesio bėgyje. Viešoje erdvėje sužinojome apie SIA Monify. Mes susisiekėme su kompanija ir gavome pasiūlymą per pusvalandį nuo dokumentų gavimo. Kitą dieną mes pasirašėme sutartį, o pinigai buvo paskyroje po poros valandų. Ateityje, kai mums reikės finansuoti apyvartinio kapitalo didinimą, mes žinome, kur kreiptis.

SIA Manco Energy Latgale www.myfuelwood.com

Neįtikėtinai greitas patvirtinimas! Jei bendrovei reikia padidinti apyvartinį kapitalą – nedelskite- Monify yra tai, ko Jums reikia. Dėkojame už gerą bendradarbiavimą!

SIA "Čivix" www.civix.lv

Monify padėjo, su pasiskolintais pinigais įgyvendinome savo planus, pinigus skyrėme apyvartai didinti. Pradžioje šiek tiek nusivylėme, kai užsitęsė atsakymas, tikėjomės greičiau. Vienu metu pagalvojome, kad galime ir negauti paskolos. Klientų aptarnavimas geras, bet užtruko. Mėgstu atsakymą gauti iš karto taip arba ne. Rekomenduočiau.

UAB Saiva

Dėkojame už Jūsų kredito pasiūlymą ir profesionalumą bendraujant bei vertinant mūsų verslą. Mes tai labai vertiname ir tai yra labai svarbu mūsų įmonės plėtrai.

Glow International UAB

Paskola padėjo įsigyti jau porą metų nuomojamas 2 degalines, o tai išlaikė stabilią įmonės apyvartą. Papildomos apyvartos neatnešė, nes mes tas degalines nuomojomės, bet tai padėjo sumažinti įmonės kaštus. Priešingu atveju būtų reikėję atleisti dalį darbuotojų ir įmonės apyvartos bei pelnas būtų sumažėję. Monify tikrai rekomenduotume- nes ištikro dirba labai profesionaliai- greitai, pasirašymas elektroniniu parašu.

Mūsų įmonė užsiima medienos perdirbimu. Mes norėjome nusipirkti papildomų rąstų už pigesnę kainą. Kai kreipėmės į banką, bankas vertino ir svarstė galimybę skirti lėšas, tačiau mums pinigai buvo reikalingi poros dienų bėgyje. Apie "Monify Ltd." mes sužinojome iš kolegos. Susisiekus su bendrove jau kitą dieną turėjau lėšų apvaliosios medienos pirkimui. "Monify Ltd." yra orientuota į kliento poreikių tenkinimą ir verslo aplinkos supratimą. Ateityje taip pat ketinu dirbti su šia kompanija.

SIA Ludzenieki

Norime atsidėkoti Jūsų įmonei už pagalbą verslo vystyme, pasitikėjimą bei supratingumą. Visuomet padėjote sudėtingose situacijose, buvote solidarūs, greitai reagavote į mūsų prašymus. Dėkojame už skirtą dėmesį, pagarbą iškylant įvairioms situacijoms (kadangi verslas visuomet yra rizika). Nuoširdžiai dėkojame ir rekomenduojame kitoms įmonėms bei organizacijoms, norinčioms kurti, vystyti verslą, bendradarbiauti su SIA Monify ir jos komandos atstovais.

UAB Wisdom Trans

Užsiimame saulės kolektorių prekyba ir montavimu. Neseniai sudarėme sutartis dėl prekių eksporto. Dėl apyvartinio kapitalo trūkumo sandoriams reikėjo papildomo finansavimo. Aš netyčia sužinojau apie Monify ir per trumpą laiką gavau reikiamą sumą. Dabar mes sėkmingai veikiame Monify dėka!

Nikolajs L.

Sužinokite, kuris kreditas Jums tinkamiausias